20 januari 2023

Terugblik – Informatiemiddag – 19 januari 2023 in ‘De Schalle’

Eén van de belangrijkste uitkomsten van de dorpsenquête is dat Nijeveners het dorp als rapportcijfer een 8 geven en 90% wil oud kunnen worden in het eigen dorp. We willen allemaal zo lang mogelijk zelfstandig thuis blijven wonen in een woning die geschikt is, ook als we minder mobiel worden. Dat betekent dat we al vroegtijdig na moeten denken over thema’s zoals; wil ik blijven wonen in he thuis waar ik nu woon? Is mijn huis levensloopbestendig te maken? Hoe kom ik in aanmerking voor het maken van aanpassingen in mijn huis? Hoelang duurt het voor ik in aanmerking kom voor een seniorenwoning?

Om die reden organiseerde Dorpsvereniging Nijeveen in samenwerking met Actium, gemeente Meppel en Noorderboog een informatiemiddag. Bekijk hier het verslag in de Meppeler Courant.